Шановні жителі Новосанжарської громади!

Дата: 31.12.2023 09:49

Сердечно вітаю вас із прийдешнім Новим 2024 роком!

Вдруге новий рік не радує українців. Темні гірлянди, похмурі ялинки, або їх відсутність, ніяких салютів і гучних святкувань. Але, наперекір ворогу, ми згуртувались, навчилися працювати і жити, зуміли віднайти шляхи для реалізації нових завдань, які поставив перед громадою час, направляли зусилля для продовження роботи над різними проєктами та благоустроєм громади, співпрацювали з аграріями у розвитку та підтримці соціальної сфери, допомоги переселенцям та захисникам України. Забезпечили діяльність комунальних установ та організацій селищної ради, які надають різноманітний спектр послуг жителям.

Щиро дякую кожному з вас за витримку та стійкість, а від нашої громади - дякую всім, хто боронить країну, а саме військовослужбовцям ЗСУ за мужність та героїзм, за те, що Україна є. За те, що Україна буде. Слава і вічна пам'ять тим, хто поклав життя за свободу України!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями. Тож і я щиро вірю у Перемогу України над ворогом. Переконаний, що вона гартується спільними зусиллями кожного з нас – нашою відповідальністю, життєвою позицією, щоденною кропіткою працею і самопожертвою.

Нехай же Новий 2024 рік стане роком Перемоги, миру, спокою та злагоди! Зичу кожному жителю нашої громади міцного здоров’я, впевненості у майбутньому, затишку в оселях, достатку і благополуччя!

Хай в році прийдешньому буде вдосталь усього: тепла, світла, обіймів, часу! Часу на родину, часу на мандрівки, часу працювати й радіти життю.

З Новим 2024 роком!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН