Мінмолодьспорту проводить опитування щодо залучення українців до духової активності та спорту

Дата: 29.12.2023 11:52

Міністерство молоді та спорту України запускає опитування щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

Мета опитування визначити кількості населення залучених до рухової активності та спорту, а також створення та покращення умов для занять фізичною культурою та спортом.

За результатами соціологічного дослідження буде сформовано пропозиції щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом, а також розроблено обґрунтовані рекомендації для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю.

Для участі в опитуванні потрібно перейти за посиланням та авторизуватися з використанням КЕП або Дія.Підпис. Якщо використовуєте Дія.Підпис, то після авторизації поверніться з додатку Дія до браузеру.

Заповніть анкету та надішліть відповіді.

Ви можете заповнити дані по руховій активності також і членів вашої родини, створивши записи по ним на першому кроці.

Пройдіть опитування вже зараз це займе лише 5 хвилин вашого часу!

Міністерство молоді та спорту України