Вічна і світла пам’ять Герою! Вічна йому слава!

Дата: 29.12.2023 08:24

За дорученням Президента України Володимира Зеленського, згідно Указу №-375 від 07 липня 2023 року учора, 28 грудня відбулося нагородження орденом «За мужність» ІІІ ступеня нашого земляка, воїна-захисника, патріота, гранатометника 2-го відділення, 2-го взводу, 3-ої роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення в/ч 3036 Центрального ОТО НГУ, солдата КОСТОГРИЗА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА (посмертно).

17 березня під час виконання військового завдання біля н.п.Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області обірвалося його життя.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала дружина Героя КОСТОГРИЗ Лілія Дмитрівна.

Урочисту і, разом з тим, болісну й хвилюючу мить разом із Лілією Дмитрівною розділили донька Олена і син Сергій.

Вічна і світла пам’ять Герою! Вічна йому слава!