Із вдячністю за підтримку

Дата: 29.12.2023 08:21

Фото без описуКожного разу повертаючись до подій червня цього року, коли російські окупаційні війська підірвали греблю Каховської дамби, згадуємо про ту потужну підтримку, яку отримала наша громада зі всіх куточків нашої непереможної країни.

Тоді від підтоплення постраждало дуже багато наших співвітчизників. Разом із будинками були втрачено і речі першої побутової необхідності. Для вирішення цієї проблеми Білозерська селищна військова адміністрація звернулася до інших громад України з проханням надати фінансову підтримку на закупівлю побутової техніки.

На це прохання відгукнулися Щербанівська, Новосанжарська, Зіньківська громади Полтавської області, Конятинська громада Чернівецької області, Чопська громада Ужгородської області та Козятинська громада Вінницької області і надали грошову допомогу для мешканців нашої громади, які постраждали від російської агресії. На ці кошти було закуплено 78 наборів побутової техніки. У кожний набір входив холодильник, газова плита та пральна машина. Цю допомогу отримали родини, які постраждали від підтоплення та обстрілів з боку російських окупаційних військ.

Дякуємо за цю допомогу мешканців зазначених громад ! Ваша допомога неоцінена!

Слава Україні !!!

Щербанівська територіальна громада