Продовжується робота над проектуванням генеральних планів сіл Великі Солонці та Пологи Низ

Дата: 26.12.2023 09:08

21 грудня на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної військової адміністрації розглянуто два проєкти містобудівної документації стосовно проектування генеральних планів сіл Великі Солонці та Пологи Низ. Присутні фахівці-архітектори, представники державної служби надзвичайних ситуацій, органів охорони культурної спадщини вказали на ряд зауважень, з якими головний архітектор проєктів Олег Злобінець погодився.

За підсумком розгляду архітектурно-містобудівна рада рекомендувала проєкти до затвердження після усунення конкретних зауважень, завершення проходження стратегічно екологічних оцінок та розробки розділів цивільного захисту.