Захід, присвячений прийдешнім Різдвяним і Новорічним святам

Дата: 25.12.2023 09:02

22 грудня у селищному культурно-мистецькому центрі «Нові Санжари» відбувся захід, присвячений прийдешнім Різдвяним і Новорічним святам.

Запрошені гості – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких загинули під час виконання військового обов’язку по захисту нашої країни, переглянули захоплюючу новорічну пригоду-казку, яку підготував творчий колектив мистецького центру.

Від імені селищного голови Геннадія Супруна та від себе особисто дітей вітали начальник служби у справах дітей Оксана Кас’яненко та директор КУ Новосанжарський центр соціальних служб Ігор Романець. Про солодощі для дітей подбали Новосанжарська селищна рада та СП «Полтавська газонафтова компанія».