Вітаємо всіх учасників, а особливо переможців

Дата: 24.12.2023 09:00

21 грудня відділом освіти Новосанжарської селищної ради на базі Новосанжарського ліцею було проведено відбірковий турнір з баскетболу 3*3 (юнаки та дівчата) до VI Гімназіади Полтавщини (2007 р.н. і молодші).

У змаганнях взяли участь:

5 команд (юнаки) - Новосанжарського, Руденківського, Малоперещепинського, Малокобелячківського ліцеїв, Старосанжарської гімназії імені Оксани Мешко;

3 команди (дівчата) - Новосанжарського, Руденківського ліцеїв, Старосанжарської гімназії імені Оксани Мешко.

Наших спортсменів підтримувала велика кількість вболівальників, які стали свідками того, як баскетболісти та баскетболістки до останнього боролися за те, щоб одержати перемогу і порадували всіх присутніх щасливими миттєвостями!

Учні показали злагоджену техніку та характер гри, командну підтримку.

Переможцем серед юнаків стала команда Руденківського ліцею. Команда дівчат Новосанжарського ліцею у вирішальному поєдинку виборола перемогу в команди дівчат Руденківського ліцею.

Грамотами відділу освіти Новосанжарської селищної ради нагороджені серед юнаків команди Руденківського ліцею за I місце, Малокобелячківського ліцею за II місце, Новосанжарського ліцею за III місце.

Грамотами відділу освіти Новосанжарської селищної ради нагороджені серед дівчат команди Новосанжарського ліцею за I місце, Руденківського ліцею за II місце, Старосанжарської гімназії імені Оксани Мешко за III місце.

Дипломами відділу освіти Новосанжарської селищної ради нагороджені кращі гравці турніру: Володимир Жаботинський, Софія Литвиненко (Новосанжарський ліцей), Ярослав Деменко, Яніна Мурас (Руденківський ліцей), Станіслав Дрегваль (Малокобелячківський ліцей), Інна Бєлан (Старосанжарська гімназія).

Вітаємо всіх учасників, а особливо переможців, та бажаємо подальших спортивних досягнень! Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити змагання!