Герої не вмирають! Вони з небес захищають Україну!

Дата: 23.12.2023 08:26

Сьогоднішній день мав би принести 22-річчя нашому земляку ШИНКАРЕНКУ Дмитру Олексійовичу. Попереду, здавалось би, у нього повинне бути ціле життя …

Не судилося…. Все зруйнувала війна, а жорстокий ворог забрав найцінніше.

Народився і зростав Дмитро в Руденківці. По здобуттю освіти, спочатку в місцевій школі, а потім в Полтавському професійно-технічному училищі №23, був призваний до лав Збройних Сил України.

Загинув Герой 8 вересня 2022 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Кутузівка Харківської області.

Нехай добрий, світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і поважав.

Герої не вмирають! Вони з небес захищають Україну!