З початку 2023 року суб’єкти господарювання Полтавщини зареєстрували понад 22 тисячі РРО/ПРРО

Дата: 19.12.2023 10:57

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що станом на 1 грудня 2023 року зареєстровано 13 562 програмних реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) та  9 189 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області                 Алла Рябкова відзначила, що фахівці управління податкових сервісів на постійній основі проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу із платниками податків щодо порядку та особливостей реєстрації РРО/ПРРО. Завдяки цьому, тільки              у листопаді поточного року платниками податків Полтавщини зареєстровано 275 класичних РРО та 920 програмних РРО.

Нагадуємо, що з актуальними матеріалами щодо  застосування РРО та ПРРО, можна ознайомитись у банері «Програмні РРО» за посиланням –  https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

Крім того, відповіді на актуальні запитання, зокрема, інструкції щодо використання програмних та класичних РРО доступні за посиланням –  https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/zastosuvannya-rro-prro/.

Головне управління ДПС у Полтавській областіФото без опису