Із скорботою в серці

Дата: 16.12.2023 08:29

16 грудня 2014 року передчасно й трагічно обірвалась життєва дорога нашого земляка, мужнього воїна і патріота – ЗБИЦЬКОГО Максима Володимировича.

Максим Володимирович брав участь у антитерористичній операції, це настільки підірвало його здоров’я, що серце молодого чоловіка не витримало і він приєднався до Небесного легіону.

Кажуть, час найкращий лікар. Та, навіть йому не затягнути чорну діру в наших душах, що кровоточить і болять від страшної, непоправної втрати.

Згадайте всі, хто знав, любив і шанував Максима Володимировича, пом’яніть його не злим тихим словом, адже наша пам’ять сильніша за смерть.