До відома жителів громади!

Дата: 15.12.2023 13:43

14 листопада 2023 року на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної військової адміністрації було розглянуто п’ять проєктів містобудівної документації стосовно проектування генеральних планів громади сіл Руденківка, Мала Перещепина, Пологи, Пристанційне, Велике Болото.

В обговоренні брали участь фахівці-архітектори та експерти суміжних управлінь і структурних підрозділів — екологи, представники санепідемстанції, державної служби надзвичайних ситуацій, органів охорони культурної спадщини.

Проекти демонструвала, приймала зауваження і відповідали на запитання головний архітектор проєктів Яна Руденко. За підсумком розгляду архітектурно-містобудівна рада рекомендувала проєкти до затвердження після усунення конкретних зауважень, завершення проходження стратегічно екологічних оцінок та погодження розділів цивільного захисту.