Допомога закладів освіти Новосанжарської селищної ради військовослужбовцям

Дата: 14.12.2023 17:05

І знову заклади освіти Новосанжарської селищної ради не стоять осторонь.

Учні, їх батьки та педагогічні колективи завжди беруть участь у доброчинній діяльності. Вони вкотре активно долучилися до допомоги військовим, які зараз проходять реабілітацію в одному із медичних закладів нашого селища.

Діти пакували у коробки не тільки продукти та речі, а і малюнки, листівки, листи, молитвеники. Зібрані продукти, окопні свічки, домашнє печиво, теплий одяг, виготовлені дитячими руками обереги, патріотичні вироби, розписані дитячими побажаннями…

Дякуємо директорам та колективам Новосанжарського, Руденківського, Малокобелячківського ліцеїв, Лелюхівської, Старосанжарської, Пристанційнівської, Зачепилівської, Дубинівської, Великосолонцівської гімназій, Новосанжарського закладу дошкільної освіти № 2 «Лелеченька», Лелюхівського закладу дошкільної освіти «Колосок», Руденківського закладу дошкільної освіти «Вербичка», Малокобелячківського закладу дошкільної освіти «Сонечко», Кунцівського закладу дошкільної освіти «Чебурашка» за допомогу та збір необхідного.

Все це - нашим воїнам. Повертайтесь живими! Разом до перемоги! Слава ЗСУ!