У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Дата: 14.12.2023 13:21

Сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, селищний голова Геннадій Супрун, голова ГО «Союз Чорнобиль» Олексій Дерев’янко, ліквідатори аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя захистив людство від радіаційного лиха, поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Чорнобиля.