Вічна слава та пам’ять Герою!

Дата: 13.12.2023 20:24

Сьогодні захисник України, житель села Лелюхівка, військовослужбовець Збройних Сил України, гранатометник 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону в/ч А2167, солдат БАБЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ мав би святкувати своє 60-річчя…Не судилося… З початку повномасштабного вторгнення Андрій Миколайович був призваний у лави ЗСУ і, захищаючи Україну пропав безвісти поблизу н.п.Кодема Бахмутського району Донецької області.

Сьогодні ми схиляємо голови в скорботі за Героєм, мужнім чоловіком, патріотом своєї країни.

Нехай же добрий, світлий спомин про БАБЕНКА АНДРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна слава та пам’ять Герою! Щирі співчуття дружині Лідії Миколаївні, доньці Анні, матері Антоніні Йосипівні.