До відома жителів громади!

Дата: 13.12.2023 14:26

Cтаном на грудень 2023 року на території Полтавського району спостерігається збільшення загальної кількосіі пожеж, та відмічається ріст кількості загиблих людей внаслідок пожеж в порівнянні з аналогічним періодом минулою року. Так, лише в продовж 2023 року загинуло 29 осіб, що сіаиовигь на 31% більше від загиблих на пожежах у минулому році. Найбільш людей загинуло на пожежах внаслідок необережного поводження з вогнем га під час падіння, коротке замикання електромережі, внаслідок порушення правил пожежної безпеки при обладнанні іа експлуатації печей, підпал та вибуху газу. Звертаємо Вашу увагу на те, що бідьшісіь людей і инс на початковії) стадії розвитку пожежі до ирноуі гя пожежно ряі вальних підрозділів, як правило внаслідок отруєння чадним газом іа продуктами горіння. Вищезазначена тенденція вимагає вжиття додаткових профілактичних заходів з метою зменшення негативних наслідків від пожеж на території Полтавського району.