Електронейроміограф для Новосанжарської центральної лікарні

Дата: 13.12.2023 09:16

Нещодавно матеріальна база КНП «Новосанжарська центральна лікарня» поповнилась дуже сучасним і потрібним апаратом для діагностики уражень м’язів і нервів - електронейроміографом, який коштує 579 тисяч гривень. 309 тисяч гривень надало АТ "Укргазвидобування" компанія "Нафтогаз", яка понад шістдесят років видобуває блакитне паливо на території Новосанжарської громади. Співфінансування в розмірі 270 тисяч виділила Новосанжарська селищна рада із місцевого бюджету.

12 грудня представники нафтогазової компанії разом із селищним головою Геннадієм Супруном не лише передали діагностичний апарат лікарні, а й мали змогу побачити електронейроміограф у роботі.

«Придбання електронейроміографа - це великий прорив в діагностиці і ми дуже вдячні місцевій владі і газонафтовій компанії за плідну співпрацю й турботу про людей. Тепер для проходження обстеження хворим на ураження м’язів і нервів не потрібно буде їхати в Полтаву. Таке обстеження можна пройти у нас безкоштовно, маючи направлення від сімейного лікаря. Придбання апарата актуальне, як ніколи, адже маємо два відділення, де серед цивільних лікування й реабілітацію проходять і військові з неврологічними порушеннями різної тяжкості. Застосовуючи електронейроміограф, можна з легкістю визначати ступінь ураження, а від цього залежить методика лікування і подальша доля людини", – підсумувала, звертаючись до присутніх, головний лікар Ольга Гиря.

Селищний голова Геннадій Супрун і представники газонафтової компанії висловили взаємну вдячність за співпрацю і виразили готовність до подальших спільних проектів на покращення життя громади.