Із скорботою в серці

Дата: 12.12.2023 09:28

Сьогодні минає рік, як передчасно й трагічно обірвалась життєва дорога нашого земляка, нацгвардійця – ДІГТЯРЯ Дмитра Сергійовича.

Чесний своєму обов’язку і присязі, Дмитро у 2015 році із зброєю в руках, став на захист східних кордонів України. Воював під Маріуполем, Вугледаром, Новосілками. Тоді, в умовах смертельної небезпеки, Дмитра оберігали янголи. На превеликий жаль вони не були поряд 12 грудня, коли зупинилося його серце.

Нехай добрий, світлий спомин про хорошу людину стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив і шанував.