Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування! Шановні депутати!

Дата: 07.12.2023 09:04

Фото без описуПрийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади. Воно об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальної громади, чудових організаторів, які в нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Зараз ми з вами проживаємо дуже важкий час, сповнений втрат, небезпек та випробувань. Та, попри складності, це додає усім відчуття єдності й упевності в тому, що лише спільними зусиллями ми здолаємо агресора й перетворимо рідну Україну на успішну європейську державу.

Висловлюю слова вдячності депутатам селищної ради, членам виконавчого комітету, працівникам місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, які щоденно, сумлінно та відповідально працюють на благо всієї громади, піклуючись про її розвиток та процвітання.

Бажаю вам отримувати задоволення від своєї роботи та відчувати почуття гордості за результати нашої спільної праці.

Особливі слова подяки ветеранам органів місцевого самоврядування. Нехай ваш багатий досвід стане частиною творчої роботи кожного з нас.

Дякую воїнам ЗСУ, які боронять рідну землю від ворога і дають можливість нам жити та мріяти! Від усього серця зичу всім щастя, добра, наполегливості та наснаги, крок за кроком рухатися вперед – до Перемоги!