ЩЕ ДВА СТАРОСТАТИ З ТРАКТОРАМИ

Дата: 07.12.2023 09:01

Новосанжарська селищна рада придбала для Лелюхівського та Малокобелячківського старостинських округів два новеньких трактори КАТА КВ904. Тракторна техніка оснащена навісним обладнанням: переднім відвалом, є причіпна косарка, планується придбати ще тракторні причепи. Це ще одна сходинка на шляху до покращення якості життя кожного жителя нашої громади! Наявність нової техніки дасть можливість обслуговувати населені пункти, покращити благоустрій сіл громади, здійснити інші види діяльності, що потребують задіяння спецтехніки, поліпшити екологічну ситуацію. Це і викошування трави на узбіччях доріг, взимку розчищення комунальних доріг від снігу, вивезення опалого листя, гілок та інше.

Важливе рішення про закупівлю нової техніки було прийняте селищним головою Геннадієм СУПРУНОМ, а більшістю депутатського корпусу було підтримано та проголосовано.

Після державної реєстрації транспортних засобів, яка займе певний час, трактори приступлять до роботи.