НАШ ЗЕМЛЯК - ПРИЗЕР ТЕНІСНОГО ТУРНІРУ

Дата: 06.12.2023 14:14

В селищі Онуфріївка Кіровоградської області з нагоди Дня Збройних Сил України відбувся відкритий регіональний благодійний турнір з настільного тенісу серед чоловіків «Зірки малої ракетки». У турнірі взяли участь 23 тенісисти з Кропивницького, Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Онуфріївки, Світловодська, Власівки, Нових Санжар, Білецьківки, Чечелевого, Садків, Бутенок. Тут панувала дуже приємна, піднесена енергетика, адже багато тенісистів знайомі між собою і турнір став гарною нагодою зустрітись у колі спортивних однодумців.

За результатами змагань у другому фіналі місця розподілися наступним чином: перше місце зайняв Олександр Баданін з Горішніх Плавнів, друге – Роман Григор’єв із Власівки, третє – Юрій Урезченко з Нових Санжар. Відзнаки переможцю та призерам вручив Онуфріївський селищний голова Віталій Береза.

На підтримку ЗСУ під час змагань були зібрані благодійні кошти у сумі 2800 грн.