До відома жителів громади!

Дата: 06.12.2023 11:13

З 01 по 21 грудня 2023 року проводитиметься комішсШ: профілактичних заходів па автомобільному транспорті «Перевізник зима», метою якого с забезпечення безпеки перевезень пасажирів і вантажів, зниження рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень па автомобільному транспорті загального користування в зимовий період.

Під час здійснення практичних заходів державного нагляду (контролю) на тери торії Пол тавської області, Укртрапсбезпска особливу увагу приділятиме:

-        перевірці технічного етапу транспортних засобів, їх готовності до роботи в зимовий період, під час снігопадів та ожеледиці, проходження ними обов'язкового технічного кон тролю та їх зберігання за місцем стоянки; проведенню відповідних інструктажів з водіями ірапспортпих засобів щодо використання зимових шип, ланцюгів ііротиковзаппя під час експ.іуаіапії транспортних засобів у складних погоднпх умовах;

-        оперативному інформуванню водіїв про введення обмежені», розміщення іпмчасовнх стоянок для транзитного транспорту під час ускладнення погодних умов, напрямки об’їзду, виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру та етап проїзду;

-        проведенню роз’яснювальної роботи з водіями щодо послідовності дій у разі, якщо транспортний засіб потрапив у затор під час ускладнення погодних умов, пов’язаних із сильними опадами у вигляді снігу;

-        перевірці відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) трапспоріних засобів встановленим вимогам;

-        дотриманню визначеної о маршру ту іа розкладу руху автобусів згідно з оірпмаппм дозволом, перевірці відповідносі і іранепорі них засобів умовам перевезень і пара не і рам комфортності піл час пасажирських перевезень; виконанню впмої тою дотримання режиму праці та відпочинку водіями і ранепорі ппх засобів:

-        дотриманню вимої організації нерегулярних автобусних перевезень пасажирів у частіші порушення регулярності руху одним автомобільним перевізником за одним маршрутом прямування частіше ніж два рази на тиждень:

- виконанню вимог та наявності дозвільних документів під час перевезення автомобільними перевізниками вантажів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом.