Шановні волонтери Новосанжарської громади!

Дата: 05.12.2023 08:48

5 грудня, світова громадськість вшановує всіх благородних, милосердних, небайдужих до чужої біди людей. Тих, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим, наповнює надією зневірені серця, а тепер, в умовах війни, допомагає ЗСУ, ставши опорою і янголами-охоронцями для наших захисників.

Це і діти, які зігрівають їх листами та малюнками, і пенсіонери й студенти, які віддають для підтримки останні копійки, і патріоти, які всілякими шляхами закривають потреби наших хлопців, здійснюють зв’язок між фронтом і тилом.

Від щирого серця висловлюю повагу і вдячність кожному з вас за бажання приносити користь, за чуйність і незламну віру в свою країну і свою громаду. Ваша безкорисна праця – це великий внесок у здобуття нашої спільної Перемоги над ворогом.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, найскорішої Перемоги, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій, благородній справі! Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо громади і всієї України!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН