До відома жителів громади!

Дата: 04.12.2023 16:53

З мстою забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням, з урахуванням Національного плану зниження рівня нсзадскларованої праці па 2023 рік та для забезпечення належного виконання завдань, визначених Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96, Державна служба України з питань праці га її територіальні органи у період з 01.12.2023 по 31.12.2023 року проводять інформаційну кампанію «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

В ході проведення кампанії щодня в соціальних мережах Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці будуть розміщуватись тематичні інфографіки, пости та відсо за посиланнями: https://wv. fассЬоок.соm/poltava.dsp

htlps://t.mc/dsppoltava.