Шановні мешканці Новосанжарської громади!

Дата: 03.12.2023 08:49

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, адже кожного дня долають труднощі, виявляють стійкість духу та непохитну віру в життя, якій може позаздрити більшість.

Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичу вам міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН