Шановна громадо!

Дата: 01.12.2023 16:22

Зі смутком і болем повідомляємо про втрату вірного сина України, патріота, солдата, водія відділення охорони БОЯРСЬКОГО Костянтина Володимировича.

26 листопада Костянтин Володимирович загинув внаслідок артилерійсько-мінометного обстрілу під час пожежі біля населеного пункту Авдіївка, Донецької області.

Костянтин Володимирович мав дружину Лєну Леонідівну, восьмирічного сина Максима і бабусю Ніну Іванівну, яка його виховала.

Поховання Героя відбудеться 02 грудня о 12.00 год. на малому кладовищі с.Мала Перещепина.

Запрошуємо долучитися до траурної церемонії і провести Героя в останню його дорогу.