Проєкт Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей пропонує безкоштовні психологічні консультації.

Дата: 01.12.2023 14:18

Запрошуємо ветеранів і ветеранок війни та членів ваших сімей скористатися цими послугами.
Наша команда професійних психологів забезпечить вам безпечний та конфіденційний простір, де ви зможете висловити свої думки, почуття та занепокоєння.
Консультації проводяться за попереднім записом. Щоб записатися на індивідуальну психологічну консультацію або отримати додаткову інформацію, будь ласка, заповніть форму за цим посиланням

Проєкт «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей» реалізується ГО "Центр освіти дорослих Полтавщини", Центр Освіти Дорослих м.Полтава у партнерстві з DVV International Ukraine та за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.