НОВОСАНЖАРСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ - ДРУГІ В ОБЛАСТІ!

Дата: 27.11.2023 08:57

У суботу, 25 листопада, в смт. Нові Санжари завершился фінальні змагання розіграшу кубку ГО "ВФСТ " Колос " у Полтавській області з волейболу серед жінок. Переможцями змагань стали волейболістки з Терешківської громади. Віце-чемпіонками області стали господарки турніру - спортсменки Новосанжарської громади. Трійку призерів обласних змагань замкнули представниці Пришибської ТГ. Наступні місця розподілилися наступним чином:

4. Опішнянська громада

5-6 Зіньківська громада

5-6 Лютеньківська громада

Вітаємо новосанжарських волейболісток та їх тренера Олександра Дерев'янка із здобуттям високого 2-го призового місця!