Шановні жителі Новосанжарської громади! Дорогі земляки!

Дата: 25.11.2023 08:55

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. І сьогодні ми розуміємо, що лише Перемога над ворогом є надійною гарантією того, що це ніколи не повториться.

Ми схиляємо голови перед невинними жертвами того страшного часу. Але оселяємо в своїх душах не розпач, а гартуємо силу духу і, незважаючи на страшні, непоправні втрати наших героїв, згуртовано йдемо своїм шляхом до волі і мирного життя на власній землі.

Прошу всіх жителів громади приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам'яті», яка відбудеться 25 листопада о 16.00 годині. Це знак нашої скорботи. Це святий вогник, який зігріє душі загиблих - мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором!

Вічна їм пам'ять і вічна слава Україні!