Бізнес гранти для ветеранів та ветеранок!

Дата: 22.11.2023 13:52

Німецька асоціація освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International в Україні) оголошує конкурс для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей на надання коштів для відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

Розмір гранту, який надається одному отримувачу (один грант на родину), визначається відповідно до суми запиту та не може перевищувати: 10 000 євро (по курсу НБУ на день виплати за рахунками).

Хто може стати учасником або учасницею конкурсу:

громадянин чи громадянка України старші 18 років, що вже є фізичними особами-підприємцями, або готові розпочати власний малий бізнес та які належать до:

1. учасників бойових дій

2. або осіб з інвалідністю внаслідок війни

3. або учасників війни

4. або членів сімей ветеранів війни

Важливо, щоб учасники проживали та планували ведення бізнесу у зазначених 7 регіонах.

Заповнити заявку щодо участі у конкурсі на надання бізнес-грантів можна за посиланням: https://forms.gle/4m2DtM2SX3FBwnD58

Заповнений аплікаційний пакет документів від учасників та учасниць приймається до 04 грудня 2023 року включно (до 04.12.2023, 23:59) на електронну адресу: veteranproject@dvv-international.org.ua

Оголошення результатів конкурсного відбору бізнес-грантів буде оприлюднено у період з 15 до 20 грудня 2023 року на офіційному сайті DVV International в Україні.

Проєкт “Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей” реалізується Німецькою асоціацією освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International в Україні) за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.