Шановні жителі Новосанжарської громади!

Дата: 21.11.2023 08:10

Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції і Революції Гідності.

В цей день в Україні вшановують патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Вшановують всіх українських воїнів, які беруть участь у війні проти російського ворога, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Тож, нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Бажаю вам непохитної віри у Перемогу, міцного здоров’я, миру, добробуту та наснаги!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН