До відома жителів громади!

Дата: 20.11.2023 10:21

Фото без описуЕстонська рада у справах біженців в Україні оголошує про відкриття п’ятого відбору на участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні» для жінок з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей.

Впродовж чотирьох попередніх років ця Програма допомогла українським жінкам продемонструвати силу і рішучість у протидії найскладнішим викликам. Започатковуючи бізнеси жінки України сприяють економічному розвитку країни та роблять свій внесок у боротьбу за свободу.

Хто може стати учасницею Програми?

Жінки-підприємниці, які втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну і мають:

- ідеї для мікро- та сімейного бізнесу

- існуючі бізнеси під керівництвом жінок, що потребують підтримки для переїзду або відновлення діяльності в Україні

- бізнес-ідеї та підприємства з усіх галузей: сільське господарство, освіта, технології тощо.

Всі активності в рамках даної Програми заплановані на вечірні години та вихідні дні в онлайн форматі.

Найуспішніші учасниці отримають підтримку у вигляді грантів (до 36 000 грн на нові бізнеси, 180 000 грн на вже існуючі) та супровід у вигляді менторства з індивідуальним наставництвом та семінарами для подальшого розвитку власної справи.

Подати заявку: https://livelihoods.pagulasabi.ee/uk/ukraine/empowering-women-2023-2024

Приєднуйтесь до онлайн-зустрічі 23 листопада з 18:00 до 20:00. https://livelihoods.pagulasabi.ee/uk/ukraine/webinar-2023