Вічна пам’ять і вічна слава ГЕРОЯМ!

Дата: 15.11.2023 08:21

Фото без описуСьогодні захисник України, житель смт.Нові Санжари, топогеодезист відділення управління старшого офіцера батареї першого мінометного взводу мінометної батареї другого батальйону оперативного призначення ОЗСП «Азов» в/ч 3057 Національної гвардії України, старший солдат ГОРОШОЧОК ЕДУАРД ЮРІЙОВИЧ мав би святкувати свій 34-й рік народження… Та…Подібно молодому і дужому птаху він, розкривши крила, аби ними прикрити нас з вами, прикрити всю Україну - загинув від рук російських окупантів.

Після закінчення школи Едуард здобув вищу освіту в Полтавському кооперативному університеті економіки і торгівлі на факультеті економічної кібернетики.

З перших днів Майдану став його активним учасником (власноруч підбив БТР). В цей час після проходження спецнавчання долучився до полку «Азов», де прослужив 8 років. Брав активну участь у Широкінській операції у 2015 році.

Мав три поранення, шість контузій. 2021 році підписав контракт на службу у Національній гвардії України. Проходив службу під Маріуполем. З початку війни частина розпочала оборону Маріуполя. Захищаючи місто в над тяжких умовах 15. 04. 2022 року ГОРОШОЧОК ЕДУАРД ЮРІЙОВИЧ загинув.

Згідно Указу Президента №-290 від 30 квітня 2022 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Не можливо усвідомлювати біль утрати для батьків, близьких, друзів, однокласників, усіх, хто знав Едуарда справжнім патріотом, відважним воїном, цілеспрямованим, відповідальним і рішучим… Таким він залишиться назавжди.

Будь проклята війна і ті, хто її розпочав! Вона скінчиться нашою ПЕРЕМОГОЮ! Ми її обов’язково здобудемо завдяки таким, яким був ГОРОШОЧОК ЕДУАРД ЮРІЙОВИЧ.

Герої не вмирають! Вічна пам’ять і вічна слава ГЕРОЯМ!