Клас безпеки в Малоперещепинському ліцеї імені М А Клименка

Дата: 14.11.2023 14:53

Фото без описуБезпека та захист стали як ніколи актуальними питаннями в останній час. А безпека та захист дітей у першу чергу.

Колективу Малоперещепинського ліцею імені М А Клименка вдалося втілити у життя проєкт «Клас безпеки», відкриття якого відбулося сьогодні, 14 листопада.

Його головна мета – навчити дітей основ безпечної поведінки, вберегти їх від ймовірних надзвичайних ситуацій. І зробити це в ігровому захопливому форматі з повним зануренням дітей у процес навчання.

Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід і не слід діяти в екстремальних умовах. Також під час занять учні зможуть одягнути захисну форму професійних пожежників і відчути себе справжніми героями-рятувальниками, поліцейськими, медиками.

Із відкриттям класу безпеки учнів і вчителів навчального закладу щиро вітали селищний голова Геннадій Супрун та начальник відділу освіти Тамара Кусайко, а спеціалісти Новосанжарського відділу місцевої пожежної охорони та Національної поліції ознайомили учнів із правилами мінної та пожежної безпеки, зробили відповідну демонстрацію пожежно –рятувальних заходів.