ВОЛОДАРЕМ КУБКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ СТАВ "СТАНДАРТ"

Дата: 06.11.2023 08:17

Фото без описуУ неділю, 5 листопада у Нових Санжарах на міні-футбольному майданчику місцевого ліцею відбувся перший розіграш Кубка селищного голови з міні-футболу серед ветеранів 50 років і старше. Окрім новосанжарських команд ветеранів."Стандарт" та "Дружба" у турнірі взяли участь команди з Козельщинської та Машівської територіальних громад. Незважаючи на проливний дощ, учасники змагань продемонстрували численним глядачам захоплюючий та безкомпромісний футбол, зайвий раз запевнивши присутніх, що для справжніх любителів футболу ніякі погодні умови не є перешкодою.

🥇Переможцем Кубку стали ветерани новосанжарського "Стандарту", які по черзі переграли спочатку своїх земляків - команду "Дружба" (6:1), а потім своїх суперників з Машівки та Козельщини з однаковим рахунком 2:1. 🥈Другу сходинку у турнірі посіла команда Козельщинської ТГ, яка переграла машівчан з рахунком 4:0 та зіграла внічию з "Дружбою" (1:1). 🥉Третє призове місце виборола команда Машівської ТГ у поєдинку з "Дружбою" (2:1).

Ветеранів команд-призерів селищний голова Геннадій Супрун нагородив спортивними медалями, а переможцю турніру - команді "Стандарт" вручив спортивний кубок.