Підведено підсумки І етапу обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів освіти Новосанжарської селищної ради

Дата: 02.11.2023 08:42

Фото без опису

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та молоді, формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, розвитку духовно-моральних цінностей школярів 31 жовтня 2023 року відділом освіти Новосанжарської селищної ради був проведений I етап обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів загальної середньої освіти Новосанжарської селищної ради.

У конкурсі взяли участь учні Новосанжарського, Руденківського, Малокобелячківського ліцеїв, Великокобелячківської Пологівської, Пристанційнівської, Кунцівської гімназій, Старосанжарської гімназії імені Оксани Мешко.

Конкурс проводився у таких номінаціях: «Музично-театральна постановка» та «Військово-спортивне шоу».

За підсумками конкурсу переможцями стали:

- у номінації «Музично-театральна постановка»:

1 місце – команда Руденківського ліцею;

2 місце – команда Пологівської гімназії;

3 місце – команда Старосанжарської гімназії ім. Оксани Мешко.

- у номінації «Військово-спортивне шоу»:

1 місце - команда Новосанжарського ліцею;

2 місце – команда Пристанційнівської гімназії.

Всі переможці І етапу обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання будуть нагороджені грамотами відділу освіти Новосанжарської селищної ради, а учасники – подяками відділу освіти.