У суботу, 7 жовтня в селищному культурно-мистецькому центрі «Нові Санжари» відбувся звітний концерт творчих колективів і окремих виконавців закладів культури Новосанжарської територіальної громади в рамках обласного огляду-конкурсу народної творчості

Дата: 10.10.2023 08:54

Фото без опису

У концерті звітували 17 творчих колективів, 161 учасник з Великосолонцівського, Кунцівського, Лелюхівського, Малокобелячківського, Стовбинодолинського сільських будинків культури, Супротивнобалківського, Пасічнівського, Пологівського сільських клубів, селищного культурно-мистецького центру «Нові Санжари», Руденківського ЦКіД, Новосанжарських ліцею та дитячої школи мистецтв.

Учасники творчих колективів різних вікових категорій від наймолодших дітей до старшого покоління – втілили на сцені цікаві художні образи відповідно до вікових та індивідуальних особливостей і продемонстрували достатній рівень виконавської майстерності. Програма мистецького заходу складалася з концертних номерів на різноманітну тематику. Артистичні, виразні та емоційні виступи аматорів народної творчості високо оцінили члени журі обласного огляду та глядачі.

Працівники КМЦ «Нові Санжари» на чолі з директором Маргаритою Нагорняк організували благодійну ярмарку, до проведення якої активно долучилися заклади культури громади, Новосанжарський ліцей, дитячі садочки, організації і підприємства Нових Санжар, працівники виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради.

Жителі громади та гості могли придбати різноманітні вироби майстрів народного мистецтва, доробки дітей і запашні смаколики. На мистецькому дійстві було зібрано майже 105 тисяч гривень для потреб ЗСУ!

Зокрема, Новосанжарський дитячий садок "Сонечко" - 3 700 грн.; Новосанжарський ліцей: 4-В кл. (2 000 грн.), 9-Б кл. (1 010 грн.), 5-Г кл. (4 000 грн.), 5-Б кл. (2 354 грн.), 5-В кл. (3 358,7 грн.), 2-А кл. (1 792 грн.), 2-В кл. (3 000 грн.), 7-В кл. (2 413 грн.), 8-В кл. (2 333 грн.), 11-В кл. (820 грн.), 7-А кл. (3 061,6 грн.), 9-А кл. (1 436 грн.)

СКМЦ "Нові Санжари" - 5 200 грн.

скринька - 3 165 грн.

Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради - 13 750 грн.

Новосанжарський БДЮТ - 200 грн.

Новосанжарський дитячий будинок-інтернат - 2 410 грн.

Медичний центр "Нові Санжари" - 2 000 грн.

Новосанжарська бібліотека - 1 756 грн.

Руденківський старостинський округ - 1 210 грн.

Малокобелячківський старостинський округ - 7 519,5 грн.

Дитячий садок "Лелеченька" - 1 850 грн.

Лелюхівський старостинський округ - 8 220 грн.

жителька с. Пологи Антоніна Шерстюк - 400 грн.

Благодійні внески, зібрані на благодійних концертах: Старосанжарський СБК (5 034 грн.), Лелюхівський СБК (5 206 грн.), Стовбинодолинський СБК (4 710 грн.), Пологівський СК (10 600 грн.)