Слава Героям! Слава захисникам і захисницям України! Слава Україні!

Дата: 29.09.2023 16:08

Фото без описуСьогодні, у переддень вшанування Дня захисника і захисниць України, який символічно об’єднує величні свята – День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці, селищний голова Геннадій Супрун, начальник Медичного центру «Нові Санжари» НГУ, підполковник медичної служби Валерій Губа, його заступники Віталій Завалюк і Олександр Блінов, поліцейський офіцер громади Артур Кобченко та керівний склад апарату виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників громади, здійснили покладення квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Дошки Пошани загиблим захисникам України.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків.

У День захисника і захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці селищний голова Геннадій Супрун відвідав могили загиблих новосанжарців і вшанував священну пам’ять Героїв живими квітами.

Слава Героям! Слава захисникам і захисницям України! Слава Україні!