Шановні працівники закладів дошкільної освіти Новосанжарської громади!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!
Ось уже другий рік навчальний і виховний процеси в Україні стартують в умовах війни, яка порушила наші плани і змінила наше життя. Та ви, шановні працівники закладів дошкільної освіти, не розгубилися – знайшли шляхи і можливості проявити турботу, чуйність і доброту до ваших маленьких підопічних у надзвичайних умовах.
Дякую вам за ваші терпіння і самовідданість!
Сьогодні хочеться побажати вам глибокої мудрості, адже в ваших руках – наше майбутнє! Воно таке довірливе і юне, і так потребує вашої любові. Нехай наші діти дарують вам тільки позитивні емоції, заряджаючи вас молодістю і енергією.
Міцного здоров’я вам, миру, щастя, добра та натхнення, відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків.
Переконаний, що у вас буде ще не одне радісне свято після нашої Перемоги.
Віримо в Збройні сили України й Україну!
З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН