Прилади моніторингу якості атмосферного повітря для Новосанжарської громади

Дата: 21.09.2023 10:48

Фото без опису

Фото без описуВійна раз і на завжди змінила життя українців, змусила переглянути пріоритети, цінності.

Тепер ми чітко відрізняємо головне від другорядного, важливе від того, що відволікає від важливого.

Проблемою першочергового значення є питання безпеки і захисту людей. Стан навколишнього середовища – одне з найактуальніших питань сучасного світу. Наразі воно винесено на рівень державного контролю.

20 вересня у приміщенні Центру підтримки підприємців Дія. Бізнес у м.Полтава відбувся презентаційний захід «Прилади моніторингу якості атмосферного повітря SaveEcoSensor3.0 для громад Полтавської області».

Приємно, що Новосанжарська громада, поряд із Полтавською, Миргородською та Зіньківською громадами, отримала прилади моніторингу якості атмосферного повітря і це дасть можливість забезпечити всебічну безпеку жителів Новосанжарської громади.