Вічна і світла пам’ять герою!
Сьогодні минає рік від дня тяжкої непоправної втрати нашого земляка, воїна і патріота, людини великого почуття обов’язку й непідкупної гідності Коби Віталія Васильовича, жителя с.Дмитренки.
Народився Віталій Коба в с.Коби 14 травня 1976 року. Згодом родина переїхала в с.Дмитренки.
А далі все, як у більшості серйозних і відповідальних чоловіків: після школи - навчання за покликом серця і здобуття професії. Юнацьке і, разом з тим, таке вже зріле кохання і створення чудової сім’ї. Робота, турботи…
Усталений життєвий порядок різко змінила війна.
Вже третього березня 2022 року Віталія Кобу призвали до лав ЗСУ.
Служив чесно і віддано. Був старшим навідником розрахунку самохідного артилерійського взводу сухопутної артилерійської батареї в/ч А 0693 на Донецькому напрямку: спочатку під Бахмутом, пізніше у м.Сі́верск, Бахмутського району. Там і загинув…
Новосанжарська селищна рада та вся громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного з приводу тяжкої втрати.
Нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника КОБУ Віталія Васильовича стане сильнішим за смерть.
Вічна і світла пам’ять герою!