Вітаємо наших спортсменів!

Дата: 18.09.2023 14:45

У суботу, 16 вересня відбувся обласний турнір з пауерліфтингу (жим лежачи та класичний жим лежачи) серед усіх вікових груп.

Троє новосанжарських пауерліфтингістів відстоювали честь залу. Олександр Волошин у категорії до 59 кг з результатом 70 кг посів друге місце, поступившись сильнішому спортсмену. Другим вийшов на поміст дебютант В’ячеслав Рукас (старші два брати - Дмитро та Олександр неодноразово захищали честь Нових Санжар і встановлювали рекорди). У категорії до 74 кг спортсмен з результатом 95 кг виборов срібну медаль. Роман Стрюк спробував себе в екіпіювальному дивізіоні в категорії до 66 кг з результатом 90 кг посів перше місце.

Результат змагань: дві срібних і одна золота медаль.

Вітаємо наших спортсменів!