Шановні працівники лісового господарства Новосанжарщини!

Дата: 18.09.2023 08:31

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Саме від вашої професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам насправді зелену планету.

Вітаючи вас із святом, хочу подякувати кожному за те, що дбаєте про справжній живий скарб нашої землі. Всі ми з дитинства знаємо, що ліс – це легені планети. Але це ще і його душа: раціональне і розумне використання усіх його дарів дарує людям тепло і затишок.

Тож, шановні лісівники, у цей святковий день прийміть слова щирої вдячності й пошани за вашу невтомну, красиву працю, вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.

Щиро бажаю вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, оптимізму, творчого натхнення на подальшу плідну працю і віри в краще майбутнє.

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН