17 вересня Україна відзначає День усиновлення.

Дата: 18.09.2023 08:29

Шановні усиновлювачі, вихователі дитячих будинків сімейного типу, опікуни, піклувальники, прийомні батьки і всі, хто причетний до цього свята! Щиро вітаю вас із надзвичайно теплим святом для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною Днем усиновителя України!

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Пам’ятаймо, - шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але ще й благородна місія людини. Справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця. Хай повняться дитячим щасливим сміхом ваші домівки та ростуть здоровими і успішними ваші діти.

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН