Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Новосанжарської громади!

Дата: 18.09.2023 08:24

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Ви - справжні герої наших днів, адже з честю виконуєте покладені на вас завдання і своєю щоденною працею утверджуюєте добро і милосердя.

Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність у боротьбі з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Миру і злагоди вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН