ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ

Дата: 06.09.2023 10:19

Виконує державну цільову програму розвитку українського села «Власний дім», надає пільгові кредити під 3% річних особам, що проживають у сільській місцевості.

Кредити надаються: для будівництва нового житла - до 400 тис. грн.; для реконструкції(добудови) - до 250 тис. грн.; для придбання житла - до 300 тис грн.; для спорудження інженерних мереж - до 100 тис. грн.; короткострокові кредити (в т.ч. пенсіонерам) для спорудження (реконструкції) інженерних мереж - до 15 тис. грн.

Індивідуальні сільські забудовники користуються державним пільговим кредитом за умови їх працевлаштування та проживання (або переселення для постійного проживання) у сільській місцевості в межах сіл і селищ, та підтвердження ними своєї платоспроможності.

За рахунок коштів місцевих бюджетів позичальники можуть скористатися правом на отримання кредиту один раз по кожному з видів кредитування в разі повної сплати попереднього кредиту.

Кредити надаються на термін до 20 років, а молодим сім'ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім'ям (мати (батько) віком до 35 років) - до ЗО років, з внесенням за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних.

Позичальник, який має трьох і більше дітей (у тому числі усиновлених та/або таких, що перебувають під його опікою/піклуванням), звільняється від сплати відсотків за користування пільговим кредитом.

Учасники АТО та внутрішньо переміщені особи кредитуються першочергово за умови співфінансування з місцевого бюджету.

Кредити надаються почергово. Позичальник, для постановки на чергу для отримання кредиту, надає документи згідно переліку, який можна отримати в місцевій територіальній громаді, на сайті або безпосередньо у Фонді.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Фонду: адреса: вуя. Міщенка, 2, кім. 84 (5 поверх), м. Полтава телефони: (0532) 56-94-18, 56-92-08, 050-304-91-34, 067-535-02-34.poltavaJond@ukr.net

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ. ЯКІ ПОТРІБНО ЗІБРАТИ ЗАБУДОВНИКАМ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ І стіш. Зайва позичальника подасться до фонду (під н. І до н. 15)

1.       Заява па ім я керівника виконавчого органу фонду про надання кредиту.

2.       Клопотання органу місцевого самоврядування про надання кредиту.

Згода позичальника та другого з подружжя на використання та обробку персональних даних.

4.       Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України індивідуального позичальника та другого з подружжя.

5.       Оригінал та копію довідки про ідентифікаційний код позичальника та другого з подружжя.

6.       Довідки про реєстрацію місця проживання.

7.       Копії свідоцтв про народження дітей (для багатодітної родини).

8.       Документи, необхідні для визначення рівня платоспроможності позичальника (довідку про доходи позичальника і членів його сім’ї, одержані за попередні 6 місяців, та/або довідку, видану органом місцевого самоврядування, про ведення особистого селянського господарства. (Для фізичних осіб-підприємців декларацію про доходи та видатки, копія свідоцтва та копія витягу про сплату податку).

9.       Довідка про наявність (або відсутність) приватного житла з Державного реєстру прав на нерухоме майно. Дана довідка подається на позичальника і другого з подружжя. (У випадку подання документів на придбання житла дана довідка подається при надходженні черги на отримання кредиту. Довідка подається на позичальника і другого з подружжя.).

10.     Копія документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою (крім випадків придбання житла, газифікації чи водопостачання).

11.     Копія будівельного паспорту або, у випадку добудови (реконструкції), копія технічного паспорту зі змінами та зведеним кошторисним розрахунком. (За довідкою просимо звертатися до місцевого відділу архітектури).

(Окрім випадків придбання, газифікації чи водопостачання).

12.     Довідка з сільської (селищної-) ради про потребу в газифікації (водопостачанні, підведені електромережі) при поданні заяви на отримання кредиту на газифікацію чи водопостачання житлового будинку.

13.     Для осіб, які мають право першочергового отримання кредиту (учасники АТО - про безпосередню участь в Луганській, Донецькій областях та внутрішньо переміщені особи) -документ, що підтверджує відповідний статус.

14.     Папка із зав’язками - 1 шт.

15.     Конверт поштовий з маркою по України - 20 шт., для отримання кредиту на газифікацію чи водопостачання - 10 шт.

II етап. Після прийняття рішення про надання кредиту забудовнику необхідно оформити:

І. Договір поруки з двома поручителями (для газифікації чи водопостачання з одним поручителем), які працюють та мають постійне джерело доходів. Поручителям необхідно подати довідку про дохід за останні 6 місяців роботи, копію паспорта та ідентифікаційного коду. Договір поруки оформляється в приміщенні Фонду в присутності позичальника та поручителів.

Адреса: 36011, м. Полтава, вуя. Міщенка, 2, кімната 84 (5-й поверх)

(0532) 56-94-18; 56-92-08; 050 304 91 34; 067 535 0234 E-mail: poltava fond@ukr.net

Згода на використання та обробку персональних даних

(заявника та другого з подружжя)

Падаю свою згоду на використання та обробку моїх персональних даних, на їх передачу третій особі виключно в межах Закону України «Про захист персональних даних», не вимагаю здійснення повідомлення та передачу (поширення) своїх персональних даних. Зобов язуюсь надати точні і достовірні дані, в разі їх зміни повідомляти про це Фонд. Зміст ст. 8 України «Про захист персональних даних» мені роз’яснено і зрозуміло.

«        »_      20

«         »        20