Вічна і світла пам’ять герою!

Дата: 06.09.2023 08:42

Сьогодні минає рік від дня тяжкої непоправної втрати нашого земляка, мужнього воїна і патріота, людини великого героїзму і непідкупної гідності ЩЕРБИНИ Руслана Івановича, жителя с. Нехвороща.

У 2015-му р. Руслан Іванович добровольцем пішов на Схід, служити йому довелося в Луганській області. Вже під час цієї служби здобув військовий фах піхотного снайпера. Служив півтора року, потім повернувся в рідне село, працював у місцевому сільськогосподарському підприємстві.

У перший день повномасштабного вторгнення Руслан одержав повістку і вже 26 лютого був у зоні бойових дій.

4-го вересня 2022 р., під час звільнення села Нововознесенське Високопільської громади, що в Херсонській області, Руслан Щербина одержав тяжке поранення, від якого помер 6-го вересня у Криворізькому госпіталі.

Новосанжарська селищна рада та вся громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного з приводу тяжкої втрати.

Нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за смерть.

Вічна і світла пам’ять герою!