Телеграм-канал «Захист прав споживачів»

Дата: 05.09.2023 14:02

З метою забезпечення принципів прозорості і відкритості у діяльності Дсржпродспоживслужби, профілактики правопорушень у сфері захисту прав споживачів та підвищення рівня поінформованості суспільства у відповідній сфері, Держпродспоживслужбою створено телеграм-канал «Захист прав споживачів» (посилання:  https://t.me/zahust_prav).

На каналі оприлюднюються актуальні новини, інфографіка, відео- і фотоматеріали у сферах захисту прав споживачів, торгівлі, товарознавства.