Інформаційний захід з презентації грантових можливостей для бізнесу в рамках програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

Дата: 04.09.2023 14:13

Фото без опису

Дата та час проведення заходу: 5 вересня, 11:00-12:30 Формат проведення: он-лайн за посиланням:

httns://events.tea ms. microsoft.com/event/8cl30c08-c295-4109-839b-873fd2f21367(5)33 lb 327е- 8308-4746-9933-fcd0eac38ff0

Попередня реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/uARpsZfiKZv8duKs7 Тривалість проведення заходу: 1,5 години

Мета заходу: презентація грантів для мікро-, малих та середніх підприємств України з метою відновлення та посилення стійкості їх господарської діяльності в умовах війни, що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Захід присвячений Дню підприємця, який відзначається в Україні в першу неділю вересня.

Цільова аудиторія заходу: мікро-, малі та середні підприємства України, що потребують фінансову підтримку для посилення своєї діяльності; представники департаментів економіки та розвитку підприємництва обласних державних адміністрацій та міських рад, регіональних центрів розвитку бізнесу, територіальних громад.

проведення

Доповідачі

11.00-11.25

Вступне слово про діючі ініціативи з підтримки малого бізнесу в умовах війни в Україні