Шановні жителі Новосанжарської громади!
Прийміть щирі вітання з нагоди визначного свята – Дня Державного Прапора України!
Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших співвітчизників виборювали незалежність України. Сьогодні за волю і незалежність, за недоторканість споконвічно українських земель Герої України, із прапором в руках, проливають кров, віддають власне життя.
Низький їм за це уклін. Довічна пам’ять, шана і слава.
Наш обов’язок як перед минулими, так і перед прийдешніми поколіннями – зробити все можливе, щоб наш Прапор гордо майорів довгі роки. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини і веде українців до Перемоги!
З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН