Щорічна координаційна зустріч Еколтави з громадами

Дата: 13.08.2023 09:31

Селищний голова Геннадій Супрун та начальник відділу з питань архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та управління майном Наталія Рукас відвідали щорічну координаційну зустріч Еколтави з громадами, яка відбулася в Полтаві. Учасники зібрання обговорювали впровадження екологічних рішень на місцях в умовах воєнного часу.

Значної уваги потребує впровадження екологічних рішень, бо питання захисту довкілля та забезпечення громад доступними енергетичними рішеннями є першочерговими, особливо перед початком опалювального сезону.

Зустріч відвідали представники 20 територіальних громад Полтавської області. Разом з експертами Еколтави вони обговорили питання, пов’язані з управлінням відходів, заходами адаптації до зміни клімату, продовольчою безпекою тощо.

Окрему увагу на зустрічі приділили впровадженню енергоефективних рішень у громадах. З кращими практичними кейсами присутніх ознайомив експерт з питань енергоефективності ГО «Екоклуб» Михайло Лук'яник.

➡️Захід проводився в межах проєкту “Розвиток інституційної спроможності ГО “Еколтава” задля адвокації кліматичних рішень”, що здійснює Міжнародний фонд "Відродження" за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv.